Aktualności / Relacja z łódzkiej konferencji IDiW

                               

                               RELACJA
Konferencja Idealny Dom i Wnętrze, Łódź 30.09.

 

30.09 br.  w Sali Kinowej hotelu Double Tree by Hilton odbyła się kolejna konferencja dla architektów i projektantów wnętrz z cyklu IDEALNY DOM I WNĘTRZE.


Na spotkanie przybyło ponad 50 architektów z woj. łódzkiego i mazowieckiego, a swoje produkty i rozwiązania na konferencji prezentowały następujące marki: LUG/ Flash&DQ, Kanlux, Kutek, Pfleiderer i Shilo. Tematyka spotkania zdominowana była przez firmy oświetleniowe, ale ciągle niesłabnącą popularnością wśród architektów cieszy się marka Pfleiderer, która prezentowała swoje nowe dekory i wzory, wykorzystywane w meblarstwie. Nie zabrakło oczywiście tematów z zakresu biznesu i marketingu , które prezentował nasz znakomity ekspert dr Marek Borowiński.

 

Oprócz wysłuchania wykładów i prezentacji, architekci mieli również możliwość porozmawiania bezpośrednio z wystawcami podczas przerwy. Okazuje się, że tematyka oświetleniowa jest przez architektów bardzo pożądana,  a nasza konferencja bardzo potrzebna. Widać, że polscy producenci oświetlenia rosną w siłę, rozwijają się bardzo szybko inwestując również za granicą, ale potrzebują spotkań z rodzimymi architektami, bo to przecież oni tak naprawdę sprzedają ich produkty inwestorom w Polsce.

 

 

 

 

Spotkanie zakończyło się bardzo miłym akcentem – losowaniem spośród wrzuconych przez uczestników do urny wizytówek oprawy ARCHEO ufundowanej przez firmę LUG. Zwyciężczyni była zachwycona nagrodą .